• EN
 • DE
 • PL
 • EN
 • DE
 • Protektory

  Protektor tekturowy  to nie jest tylko nowa nazwa kątownika tekturowego.

  To zupełnie innowacyjne podejście do produkcji i chęć dorównania najlepszej zachodnio europejskiej jakości pod polską marką.

  Nasze Protektory produkujemy na bazie najlepszych dostępnych w Europie surowców. Papiery używane w naszej produkcji mają doskonałe parametry jakościowe a ich dobór zajął nam kilka lat. Kleje używane w naszej produkcji są ściśle wyselekcjonowane i dobrane do naszych linii produkcyjnych. Nadruki wykonywane on-line w trakcie produkcji Protektora (nic nam nie wiadomo o tym żeby ktokolwiek w Polsce drukował tak jak my).

  Protektory samoprzylepne z naniesioną warstwą kleju umożliwiające łatwiejsze mocowanie do palet, przed owinięciem folią. No i to co najciekawsze w naszych Protektorach – żółto-czarne ostrzegawcze pasy. (Uwaga!! zarejestrowany wzór przemysłowy w Urzędzie Patentowym, dający nam ochronę produktu na terenie całej Unii Europejskiej).
  Cieszy się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza służb BHP, w wielu firmach.

  Najnowocześniejsze w Polsce linie produkcyjne renomowanego europejskiego producenta, to jakość i wydajność produkcji która daje nam największą przewagę nad konkurencją.

   

   

  Dodatkowo zespół zaangażowanych pracowników codziennie gotowych na nowe wyzwania.

  Tak to wygląda z naszej perspektywy ale wiadomo każdy ma swój punkt widzenia.

  Zachęcamy Państwa do zweryfikowania naszych produktów, naszej jakości i naszego serwisu.