• EN
 • DE
 • PL
 • EN
 • DE
 • Jak to robimy?

  Rozmawiamy o państwa potrzebach

  Poznajemy potrzeby klientów i wspólnie szukamy najlepszego rozwiązania przy tworzeniu spersonalizowanej oferty. Wypracowujemy dogodną cenę, a także sposób płatności.

  Przy ścisłej współpracy z kierownikiem produkcji oraz działem logistycznym podajemy klientowi termin realizacji, jak również dzień odbioru lub wysyłki naszych produktów.

  1

  Przekazujemy zamówienie na produkcję

  Wypracowane przez dział handlowy ustalenia trafiają do kierownika produkcji, a następnie do naszego systemu zamówień. Dzięki temu mamy pewność, że nie przeoczymy żadnych terminów i dopilnujemy każdej – nawet najmniejszej realizacji.

  Kolejnym ważnym punktem jest sprawdzenie stanu i jakości surowców przekazywanych na halę produkcyjną. Jakość oferowanych przez nas produktów jest dla nas kluczowa.

  2

  Proces produkcyjny w toku

  Produkcja, to najważniejszy etap w drodze do realizacji złożonego zamówienia. To dzięki wykwalifikowanych pracownikom i wysokiej jakości urządzeniom nasze produkty cieszą się uznaniem kontrahentów z Polski i zagranicy już od kilkunastu lat.

  3

  Starannie przygotowujemy przesyłkę

  Protektory przekazywane do przesyłki zostają starannie sprawdzone i zabezpieczone, bo przecież w tym się właśnie specjalizujemy ;). Solidnie przygotowane palety z przesyłką są gotowe do podróży w każdy zakątek Polski i Europy.

  4

  Zapewniamy zaplecze logistyczne

  Pomagamy w załadunku, a w razie potrzeby – organizujemy transport wraz ze sprawdzonymi partnerami. Czuwamy nad Państwa produktem na każdym etapie zamówienia. Właśnie od tego jesteśmy.

  5