Protektory kątowniki tekturowe
Protektory (kątowniki) tekturowe
Prawdopodobnie najlepsze Protektory tekturowe na europejskim rynku!!
Taśmy samo przylepne
Taśmy samo przylepne
Taśmy samoprzylepne oraz taśmy z nadrukiem posiadają zastosowanie we wszystkich zakresach temperatur.
Folie Strech
Folie Stretch
Powszechnie stosowane do stabilizowania produktów na paletach, jak i pakowania przedmiotów jednostkowych o większych gabarytach, co jest szczególnie ważne w czasie transportu i magazynowania.

Protektory tekturowe


Prawdopodobnie najlepsze Protektory tekturowe na europejskim rynku!!

Produkowane przez naszą firmę protektory (narożniki, kątowniki tekturowe) tekturowe to stabilne, mocne, twarde i ekologiczne produkty, które trwale zabezpieczają i stabilizujątowary na paletach. Są najlepszym i najtańszym sposobem solidnego zabezpieczenia naroży i brzegów towarów podczas transportu i składowania. Sprawdzają się nawet w najtrudniejszych i najodleglejszych podróżach.

Dają gwarancję bezpiecznej dostawy produktu w wysyłkach!!!

Właściwe ich zastosowanie daje pewność dostawy towaru w należytym stanie i bez uszkodzeń. Szczególnie wskazane jest stosowanie ich do zabezpieczenia towarów w transporcie na odległościach powyżej 200 km. oraz towarów cennych i latwych do uszkodzenia.

To dzięki nim będziecie Państwo mogli spokojnie my

śleć o bezpiecznej wysyłce towaru w najodleglejsze krańce świata.

Protektory mogą też zabezpieczać towar na rolach oraz w kartonach, poprzez wzmocnienie bocznych ścianek. Można z nich robić ramki lub kształtować w literę  L.

Dzięki naszym protektorom macie Państwo gwarancję:

  • pewnego
  • rewelacyjnego
  • odpowiedniego
  • trwałego
  • ekologicznego
  • korzystnego
  • taniego
  • odpornego
  • recyklingowego

zabezpieczenia swoich towarów w transporcie.

Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na Państwa wszystkie pytania oraz doradzą, jak odpowiednio i trwale zabezpieczyć Państwa towar na czas transportu.

Zapraszamy do współpracy!!!

nie można wyświetlić

Protektory(kątowniki) tekturowe


JAKIE KĄTOWNIKI TEKTUROWE WYBRAĆ?

Czy kątowniki tekturowe zostały prawidłowo wybrane?

Czy moja przesyłka bezpiecznie dojedzie do celu?

Czy klient będzie zadowolony z jakości dostarczonej przesyłki?

Na te i inne pytanie z chęcią odpowiadamy naszym klientom. Dodatkowo pozwalamy dobrać odpowiednią metodę pakowania ich produktów.Poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych informacji o których warto pamiętać.

W zależności od odległości przesyłki, wielkości palety warto pamiętać, że tektura lita jest bardzo wytrzymałym i zarazem ekologicznym materiałem. Jednak, nie odpowiednio dobrane kątowniki mogą się złamać czy też nabrać wilgoci i stracić swoją wytrzymałość.

Dodatkowo należy pamiętać, że tektura lita ma znaczną przewagę nad tekturą falistą. Nie jest tak wrażliwa na uderzenia czy zgniecenia, dlatego też zalecamy właśnie takie kątowniki.

Sytuacje w których klienci dzwonili do nas i opowiadali:

Witam, poszukuję dobrego rozwiązania do zabezpieczenia towaru w transporcie. Do tej pory używaliśmy kątowników z tektury falistej. Niestety klient złożył reklamację, że towar nie dojechał w całości. Dotychczasowe zabezpieczenie nie wytrzymało dalekiego transportu i szukamy lepszych rozwiązań.

Zdarza się często, że klienci dopiero po takich doświadczenia doceniają jak poważnym tematem jest zabezpieczenie przesyłki.

Jak myślicie jak rozmowa potoczyła się dalej?

Oczywiście winowajcą były kątowniki z tektury falistej – delikatne i łatwe do uszkodzenia. Klient po rozmowie z naszym doradcą zamówił na sprawdzenie jedną partię kątowników z tektury litej i jest już od lat naszym klientem.

Warto odezwać się do firmy specjalizującej się w produkcji i pakowaniu. Nikt inny nie zna się tak dobrze na pakowaniu jak firma z doświadczeniem w produkcji. Zapraszamy po więcej informacji.

Pozdrawiamy
Zespół Gatra Polska


Nasze Produkty

z uwagi na indywidualne podejście w ramach współpracy przedstawiamy szeroką gamę Protektorów Tekturowych zapraszamy do kontaktu znami oraz zapisania się na newsletter


Skontaktuj się z nami

Gatra Polska Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Piłsudskiego 72
10-450 Olsztyn
dział handlowy:
mail: k.palinska@gatra.pl
tel.kom. +48 507 417 276
tel.kom. +48 606 822 645

pozostałe numery: mail: biuro@gatra.pl
tel. (0048) 89 679 06 90 tel. (0048) 89 534 57 47
tel. (0048) 89 679 05 88 tel. (0048) 89 679 06 47

Copyright © Gatra Polska Sp. z o.o. Sp.K.